Neděle 18.6. Rocková mše v Mníšku

Zveme všechny na netradiční provedení mešní liturgie v prostoru před kostelem sv. Mikuláše v Mníšku od 15 hodin. Mši doprovodí rocková kapela složená z bicích, basy, dvou elektrických a jedné akustické kytary, kláves, tří zpěvaček a jednoho zpěváka. Uslyšíte nové a méně známé písně rockové křesťanské hudby a premiéru rockového ordinária Martina Grobára.

V případě špatného počasí se rocková varianta ruší a mše se uskuteční obvyklým způsobem v kostele s varhanním doprovodem. Prozatím vypadá předpověď dobře, takže mše:

BYLA

Prostor před kostelem není stíněný – doporučujeme zajistit vlastní prostředky proti přímému slunci.

Budou zajištěné lavičky, ale nikdy nevíme, kolik přijde na mši lidí. Můžete-li, vezměte si skládací židli.

Parkování realizujte v prostoru vyznačeném na mapce:

1U zdravotního střediskapro všechny
2U hasičárnypro všechny
3Vedle kostelavyhrazeno pro starší a rodiny s kočárky
4Parkoviště ZŠpro všechny
5Parkoviště za hřištěm ZŠpro všechny
6Za obchodempro všechny

Po skončení mše jste zváni na malé posezení naproti kostelu – na faře.