Úklid garáže

V sobotu 19. 11. proběhla na faře v Raspenavě úklidová brigáda farní garáže. Práce šla od ruky, tak jsme ještě navíc přidali hrabání a odvoz listí z farní zahrady.

Sešel se k tomu krásný tým složený ze dvou Martinů, Filipa, Vitouše a Jardy. Otec Pavel se nenechal zahálet a po celou dobu nám šel vzorem. Nejtěžší bylo rozhodování co vyhodit a co nechat. Vzhledem k tomu, že jsme ten den odvezli do sběrného dvoru celkem 5 vozíků nepořádku, jsme volili tu první možnost častěji.

Neobešlo by se to vše bez Natašky a Věrky, kteréžto jako tým A se starali o soustavnou nabídku pitného režimu jak teplých, tak studených (spíše chlazených) nápojů a přípravy hutného oběda složeného z teplé bramboračky a guláše. I když svítilo sluníčko, tak venkovní teplota jen občas překročila 5°C. Když jsme pak v 17 hodin odjížděli, bylo už -3°C

Díky všem za pomoc a příjemné farní pracovní setkání.